Serwis-150x150

SERWIS

Odbiór samochodu bezpośrednio od klienta

Stylized motorhome on a white background

Poza stacją kontroli pojazdów i myjnią prowadzimy serwis samochodowy, w którym wykonujemy kompleksowe naprawy samochodów, wymieniamy opony oraz inne części aut. Realizujemy usługi szybko, fachowo i w dobrej cenie. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, którzy posiadają w swojej firmie floty samochodowe.

Oferujemy również usługę door to door, czyli odbieramy samochód bezpośrednio od klienta, wykonujemy przegląd lub naprawę, a następnie zwracamy pojazd pod wskazany adres. Jeśli nie masz czasu na to, aby odwiedzić naszą siedzibę, a Twoje auto wymaga wizyty w serwisie, skontaktuj się z Doradcą Serwisowym, który przedstawi Ci szczegóły oferty.

Perfekt Serwis

ul. Biegańskiego 22, Gdańsk

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 7.00 – 22.00

Sobota: 8.00 – 15.00

NAPRAWA SAMOCHODÓW

Oferujemy szybkie i fachowe naprawy samochodów. W naszym serwisie w Gdańsku przeprowadzamy diagnostykę komputerową oraz wykorzystujemy nowoczesny sprzęt naprawczy. Stwarzamy możliwość nabycia części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Gwarantujemy przystępne ceny świadczonych usług oraz szybkie terminy ich realizacji.

Naprawa hamulców

Naprawa hamulców rozpoczyna się od badania skuteczności siły hamowania na stanowisku diagnostycznym w celu zdiagnozowania problemu. Wykonujemy sprawdzenie szczelności obwodu hydraulicznego, a następnie przeprowadzamy test działania hamulca awaryjnego, świateł hamowania, zewnętrznych i wewnętrznych elementów układu. Następnie wymieniamy lub regenerujemy uszkodzone części (m.in. zmieniamy płyn hamulcowy, regeneracja zacisków hamulcowych).

Naprawa układu napędowego

obejmuje:

  • rozpoznanie usterek w skrzyni biegów, elementach przenoszenia napędu lub sprzęgłach;
  • rozmontowanie uszkodzonego układu;
  • wymianę lub regenerację zniszczonych części.

Z usługi należy skorzystać, jeśli zauważasz wycieki ze skrzyni biegów lub jej hałaśliwą pracę, stukanie kół przy skręcaniu, nieprawidłowe przyspieszanie auta lub zgrzyty podczas zmiany biegów.

Naprawa zawieszenia

polega na wymianie uszkodzonych elementów układu, które sprawiają, że auto porusza się niestabilnie na zakrętach lub prostych drogach. Należą do nich:

  • amortyzatory;
  • sprężyny;
  • wahacz;
  • sworznie;
  • poduszki i łączniki stabilizatora;
  • łożyska i uszczelnienia.

Po montażu nowych części przeprowadzamy kontrolę zbieżności.

Naprawa silników

Przeprowadzamy naprawy silników benzynowych, wysokoprężnych oraz zasilanych gazem LPG w różnych markach i modelach pojazdów. W zależności od skali usterki wykonujemy regenerację lub wymieniamy silnik na nowy (z gwarancją). Potrafimy odwrócić negatywne skutki każdej awarii.

Wymiana opon

Fachowa wymiana opon w naszym serwisie w Gdańsku przeprowadzana jest przez wykwalifikowanych pracowników. Pomagamy klientom w wyborze nowych opon. Uwzględniamy przy tym zalecenia producenta danego pojazdu, konstrukcję i rozmiar koła, a także indeksy homologacji (prędkości, nośności, oznaczenia dodatkowe) oraz kategorie użytkowania.

Pamiętaj, że z wymianą opon nie warto zwlekać – nawet niedroga zimowa opona zapewnia dobrą stabilność na śniegu, błocie czy pokrytym lodem asfalcie. Zapewnia to pełne bezpieczeństwo i chroni przed poślizgiem. Eksperci zalecają wymianę opon, gdy temperatura spada poniżej 7 stopni. Jednocześnie trzeba mieć na uwadze, że zetknięcie zimówki z rozgrzanym asfaltem lub betonem przyspiesza jej ścieranie się i prowadzi do szybkiego zniszczenia bieżnika. Aby uniknąć częstych wydatków na kupowanie nowych opon, najlepiej korzystać z nich w sezonie, któremu są przeznaczone.

Ustawianie zbieżności kół

Poza sezonową wymianą opon zajmujemy się również ustawieniem zbieżności kół. Starannie sprawdzamy geometrię kół oraz dokonujemy ich regulacji (także w skomplikowanych przypadkach). W razie potrzeby wykonujemy naprawę zawieszenia. W realizacji usługi pomaga nam nowoczesny sprzęt do zaawansowanych pomiarów rozstawu kół i osi. Producenci samochodów zalecają kontrolę i regulację geometrii zawieszenia co najmniej raz w roku. Nieprawidłowe ustawienia powodują m.in.: przyspieszone i nierównomierne zużywanie się opon oraz innych elementów układu jezdnego, „ściąganie” pojazdu na prostej, zwiększone zużycie paliwa, niepewne prowadzenie na zakrętach.

Perfekt Serwis na Facebooku: