MYJNIA SAMOOBSŁUGOWA

myjnia150x150

Płyn do spryskiwaczy już nie daje rady przetrzeć szyby? To czas najwyższy by odwiedzić myjnię Perfekt Serwis! Zapraszamy 24h!

Siedem programów naszej myjni samoobsługowej

Aby ułatwić klientom korzystanie z naszej myjni samoobsługowej, przedstawiamy opis programów mycia. Nieprawidłowe korzystanie z myjni może uszkodzić lakier pojazdu, zniszczyć uszczelki lub lampy. Jeśli chcesz solidnie, efektywnie i bezpiecznie umyć swój samochód, koniecznie zapoznaj się z poniższymi informacjami.

1 PROGRAM - OPRYSK WSTĘPNY

Zalecany do silnie zabrudzonych pojazdów. Stosowana chemia bez wątpienia latem doskonale usuwa zaschnięte owady a zimą rozpuszcza nalot osadzający się na samochodzie z soli drogowej i innych zanieczyszczeń. Prawidłowa odległość dyszy od samochodu to 10-20 cm. Jest to oprysk wykonywany na zmniejszonym ciśnieniu. Należy nie dopuszczać do całkowitego wyschnięcia środka chemicznego na samochodzie.

2 PROGRAM - MYCIE FELG

Specjalnie dedykowana dysza do mycia felg rozpyla silnie czyszczącą chemię, która skutecznie rozpuszcza zabrudzenia na felgach, szczególnie pył pochodzący z klocków hamulcowych.
Prawidłowa odległość lancy podczas nanoszenia chemii od powierzchni felgi to 10-20 cm.
Po odczekaniu kilku chwil można spłukać rozpuszczone zabrudzenie poprzez program Mycie Bezdotykowe lub Spłukiwanie.

Ważne - NIE NALEŻY

używać tego programu do felg aluminiowych polerowanych.

 aplikować na karoserię oraz silnik.

 używać szczotki do dodatkowego mycia felg.

3 PROGRAM - MYCIE BEZDOTYKOWE

Mycie Bezdotykowe - najpopularniejszy program wykorzystywany przez użytkowników. Do mycia ciśnieniowego z szamponem korzystamy z dyszy tej samej co do oprysku wstępnego.
Prawidłowa odległość lancy od samochodu to 10-20 cm.
Stosowany środek chemiczny nie jest szkodliwy dla środowiska oraz lakieru i w połączeniu z ciepłą wodą przy odpowiednim ciśnieniu doskonale zmywa nawet silne zabrudzenia które wcześniej zostały rozmiękczone przez oprysk wstępny.

4 PROGRAM - MYCIE SZCZOTKĄ

W celu osiągnięcia najlepszego efektu mycia polecamy zastosowanie szczotki z pianą aktywną. Delikatne włosie szczotki w połączeniu z sylikonową obudową gwarantuje mycie bez zarysowań. Aktywna piana w połączeniu ze szczotką doskonale usuwa zabrudzenia a przy okazji nadaje wspaniały zapach.

Ważne:

Zakaz mycia szczotką felg i kołpaków - dbajmy wzajemnie o swoje auta.

5 PROGRAM - SPŁUKIWANIE

Spłukiwanie przy użyciu zimnej, czystej wody ma na celu usunięcie pozostałej piany z mycia bezdotykowego oraz mycia szczotką i stanowi przygotowanie pod aplikowanie wosku.
Prawidłowa odległość lancy od powierzchni samochodu 40-50 cm.

6 PROGRAM - WOSKOWANIE

Woskowanie RainX to znany i sprawdzony producent wosków i innych produktów do pielęgnacji nadwozia samochodu. RainX to niewidzialna wycieraczka nie tylko na szybie czołowej, ale na całym nadwoziu samochodu który został pokryty tym wspaniałym środkiem.
Odległość lancy podczas aplikacji wosku 40 - 50 cm od nadwozia.
Zawsze po woskowaniu użyj programy SIÓDMEGO - NABŁYSZCZANIE.

7 PROGRAM - NABŁYSZCZANIE

Przy użyciu wody zdemineralizowanej wypłukujemy resztki pozostałego szamponu oraz wosku.
Nabłyszczanie należy stosować każdorazowo na zakończenie procesu mycia samochodu.
Zdemineralizowana woda po wyschnięciu nie pozostawia białych plamek z wody.
Prawidłowa odległość lancy od powierzchni samochodu 40-50 cm.

Perfekt Serwis

ul. Biegańskiego 22, Gdańsk

Godziny otwarcia serwisu

Poniedziałek – Piątek: 7.00 – 22.00

Sobota: 8.00 – 15.00

MCW_8273

Nasza myjnia umożliwia Państwu różne formy płatności za mycie  takie jak gotówka, kartą lub w abonamencie. Możliwość zakupu karty abonamentowej przed płacowej w biurze obsługi klienta. 

Możliwośc płatności kartą lub abonamentowo

Na terenie naszej siedziby w Gdańsku znajduje się myjnia samoobsługowa. Oferujemy całodobowy dostęp i niskie koszty mycia. Wprowadziliśmy alternatywną formę płatności za mycie, czyli niewielki klucz, który działa jak karta płatnicza i zawsze można mieć go przy sobie.

Myjnia wyposażona jest w zaawansowane urządzenia oraz wysokiej jakości środki chemiczne. Dostępna w niej funkcja mycia bezdotykowego pozwala dokładnie umyć auto bez ryzyka zarysowań lub innych uszkodzeń, które mogą pojawić się w wyniku czyszczenia pojazdu szczotką. Co więcej, korzystanie z myjni samoobsługowej jest działaniem przyjaznym środowisku – nie zanieczyszczamy przy tym otoczenia resztkami szkodliwych detergentów (w przeciwieństwie do czyszczenia auta na własnym podwórku).

Perfekt Serwis na Facebooku: